MÖBLER / Bord / Damarbetsbord 8593181
*
nr 859 3181
Damarbetsbord
med glasskiva, längd: 110 cm, djup: 46 cm, höjd: 71 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
1.000 kr
Sista tid för bud online:
måndag 11 november 2013
kl 19:34:05
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
1/11 13:24:36
1
300 kr
2/11 23:19:39
2
150 kr
4/11 05:48:49
3
800 kr
10/11 19:11:00
4
400 kr
11/11 16:29:48
5
500 kr
11/11 16:30:05
5
800 kr
11/11 16:30:22
5
Vinnande bud
11/11 19:28:21
6
1.000 kr
- Tema
11 nov
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bord damarbetsbord glasskiva
-
6155 Bord
björk, bemålad skiva. Bredd: 126 cm, djup: 86 cm, ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 20:04
-
6153 Bord
Ek, 1880-tal. Bredd: 94 cm, djup: 46 cm, höjd: 70 cm
Aktuellt bud: 200 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 20:43
-
5132 Fällbord
1800-tal, mahogny. Bredd: 73 cm, djup: 45 cm, höjd..//
Aktuellt bud: 150 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 18:31
-
6220 Fällbord
England. Bredd: 69 cm. Djup: 69 cm, höjd: 69 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 19:41
-
5182 Klaffbord
1800-tal. Bredd: 54+ 2x46. Djup: 106 cm, höjd: 69 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 18:43
-
6055 Köksbänk
med knivställ, "Butier", flätad korg, hjul. Längd:..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 20:37
*
Damarbetsbord
Läs mer om 50/60-tal
nr 859 3181
Damarbetsbord
med glasskiva, längd: 110 cm, djup: 46 cm, höjd: 71 cm
Utrop: | 600 kr |
---|---|
Såld: | 1.000 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 11 november 2013 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
1/11 13:24:36 | 1 | 300 kr |
2/11 23:19:39 | 2 | 150 kr |
4/11 05:48:49 | 3 | 800 kr |
10/11 19:11:00 | 4 | 400 kr |
11/11 16:29:48 | 5 | 500 kr |
11/11 16:30:05 | 5 | 800 kr |
11/11 16:30:22 | 5 | Vinnande bud |
11/11 19:28:21 | 6 | 1.000 kr |
- Tema
11 nov
50/60-tal
PÃ¥ detta tema har vi samlat vackra och spännande föremÃ¥l frÃ¥n 1950-talet och 1960-talet.Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bord damarbetsbord glasskiva
-
6155 Bord
björk, bemålad skiva. Bredd: 126 cm, djup: 86 cm, ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 20:04 -
6153 Bord
Ek, 1880-tal. Bredd: 94 cm, djup: 46 cm, höjd: 70 cm
Aktuellt bud: 200 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 20:43 -
5132 Fällbord
1800-tal, mahogny. Bredd: 73 cm, djup: 45 cm, höjd..//
Aktuellt bud: 150 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 18:31
-
6220 Fällbord
England. Bredd: 69 cm. Djup: 69 cm, höjd: 69 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 19:41 -
5182 Klaffbord
1800-tal. Bredd: 54+ 2x46. Djup: 106 cm, höjd: 69 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 18:43 -
6055 Köksbänk
med knivställ, "Butier", flätad korg, hjul. Längd:..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 20:37